Velkoplošné led obrazovky  Prodej led obrazovek  Učiníme Vaše prodejní místo viditelným. 

KONSTRUKCE

Konstrukce pro velkoplošné obrazovky


Všechny konstrukce jsou projektované tak, aby splňovali všechny bezpečnostní normy jak pro osoby, které se budou pohybovat kolem obrazovky, tak i pro servisního pracovníka. Proto obsahuje mimo jiné ochranné zábradlí a podlahu, na které se nedrží sníh a zajistí bezpečný pohyb při servisu zařízení. Konstrukce jsou vyrobeny podle předlohy / výkresu vytvořeného šikovným architektem a jsou vyrobeny z testovaných materiálů a materiálů schválených k použití v EU.

Rozlišujeme pět základních nosných konstrukcí, na kterých můžou být namontovány velkoplošné obrazovky, případně informační a reklamní diodové panely větších rozměrů.

Ke střešní, nástěnné a volně stojící, má zákazník možnost dokoupit kolem obrazovky okrasný rámeček, který zatraktivní a opticky zvětší vzhled obrazovky, případně se dá využít jako prostor pro např. logo.

Volně stojící konstrukce pro venkovní obrazovky

Nástěnné konstrukce LED obrazovky

Střešní konstrukce venkovní obrazovky

Sestavovací konstrukce pro velkoplošné obrazovky

LED obrazovky na vozidle

K instalaci na vozidle, nebo přívěsu - od několika m2 až i do 100 m2 s možností vlastního agregátu na výrobu elektrické energie. Zejména doporučujeme přívěsné vozíky, které mají příjemný poměr ceny a možnostmi použití.

MzQ2M