Velkoplošné led obrazovky  Prodej led obrazovek  Učiníme Vaše prodejní místo viditelným. 

JEDNOBAREVNÉ LED PANELY

Jednobarevné reklamní panely

Jednobarevné led panely

Jednobarevné LED panely jsou nejjednodušším a zároveň nejpopulárnějším  řešením ve vizualizaci opřené o LED technologii. Vyrobené jsou z matryc ve kterých jsou speciálně vyrobené LED diody, pro které je charakteristická vysoká svítivost i značný úhel svícení ( 160 – 170 stupňů ), pracujících ve složení 8 x 16 pixelů s rozlišením 10 mm o rozměrech 80 x 160 mm ( rozlišení – odstup mezi led   diodami / pixely  ). Díky tomuto řešení obalu, můžeme skládat  panely v různých rozměrech, což nám dovoluje tvoření velmi zajímavých prezentací.

Opláštění  těchto led panelů je vyrobeno z hliníkového profilu, jehož patentovaný unikátní tvar  dovoluje rychlé skládání jednotlivých mohulů, tvoříce celý jednolitý povrch i rychlý servis.

Led panely - provedení

Led panely jsou skládané z nejkvalitnějších elektronických komponentů, vyrobených ze speciálních materiálů splňujících nejnáročnější kvalitativní normy i normu ROHS. Řídící systém je složen z čipů firmy Toschiba , Macroblock a čip diod na bázi americké firmy CREE. Jednobarevné panely vyrábíme hlavně v červené barvě. Na speciální objednávku můžeme také vyrobit jednobarevné panely v následujících barvách diod: žluté, zelené, oranžové, modré, bílé či růžové. Použité diody jsou vyrobeny výlučně za tímto účelem, s velkou svítivostí, díky které jsou prezentace perfektně viditelné i při přímém naslunění sluncem. Pro tyto diody je charakteristický široký úhel svícení celým povrchem diody. To odlišuje naše výrobky od produktů konkurence, které nejenže jsou špatně viditelné z většího úhlu, ale jsou i špatně viditelné při slunečním svitu a rovněž svítí bodově, což způsobuje nepříznivé vizuální efekty. Díky inteligentnímu systému autoregulace jasnosti svícení, svítí naše panely vždy takovou intenzitou, která je nezbytná na perfektní viditelnost prezentace, která způsobí dobrou čitelnost při slunečním záření a večer nezpůsobí efekt oslnění. Důležité je, aby byly prezentace dobře čitelné v každé době, ve dne i v noci.

Led panely vyrábíme k použití ve vnitřní i venkovní verzi odolné na atmosferické podmínky. Led panely mohou být vyrobeny v širokém rozsahu napětí ( 5- 38 ) VDC, nebo ( 80 -230 ) VAC v závislosti na očekávání a požadavky zákazníka.

Naše výrobky jsou využívány v reklamě, showbyznysu, sportu, dopravní signalizaci, veřejné informaci, v bankách i burzovních centrech, čerpacích stanicích, jako dekorace budov i v průmyslu.

NGNlMTE5YT