Velkoplošné led obrazovky  Prodej led obrazovek  Učiníme Vaše prodejní místo viditelným. 

DOPRAVNÍ SIGNALIZÁTORY

Dopravní semafory / prodej

Signalizátory dopravy vyrobené v technologii LED jsou charakteristické velkou spolehlivostí v porovnání s klasickými semafory vybavenými klasickými žárovkami. Vytrvalost svítících elementů sahá k 40 letům stálého fungování. Charakteristické jsou především tím, že místo tradičních žárovek je svítícím elementem velké množství LED diod o vysoké svítivosti. Kromě toho může být  na každém svítícím elementu (diodě LED) malá čočka, která pomáhá světlo z diod seskupit. Díky takovýmto řešením, jsou semafory viditelné z několikanásobně větší vzdálenosti, než z klasických žárovkových signalizátorů, rovněž při slunečním světle je jejich viditelnost několikanásobně větší, než u žárovkových signalizátorů, neobjevuje se nám rovněž problém prosvěcování komor, což je častým problémem starších semaforů. Obal je vyroben z ABS plastu, což nám zaručuje velkou trvanlivost proti atmosférickým vlivům, zároveň jejich malou váhu. Malá spotřeba elektrické energie s nízkou cenou (nižší než tradiční semafory jiných výrobců), je vyzdvihuje nad konkurencí. Vyrábíme semafory o libovolném počtu komor o průměrech 200mm a 300mm. Semafory mohou být vybaveny libovolnými symboly i barvami svícení diod.

Odečet času na semaforech / prodej

Čítač času změny příkazu na semaforech je zařízení, ukazující dopravním účastníkům čas, který zůstal do změny aktuálního příkazu na semaforu (čas je odečítán v sekundách do nuly). Zařízení nepotřebuje žádný dodatkový procesor ani řídící jednotku. Připojuje se přímo ke stávajícímu semaforu. Vestavěný mikroprocesor sám měří a učí se délku světelných cyklů a zapamatuje si to - změny cyklů v různých denních dobách tak nezpůsobují problémy a hádání zařízení. Čítač spolupracuje s libovolným počtem komor. Použití komor o výšce průměru 200mm, nebo 300mm vyrobených z LED diod o velké svítivosti způsobuje, že jsou vidět i při přímém slunečním svitu. Vyrábíme ciferníky o 2, nebo 3 číslech při maximálním čase 199 sekund jedné sekvence. Čítače vyrábíme v barvách: červená a zelená, případně tříbarevné - červená, zelená a žlutá.

Dopravní tabule / prodej

Skupina zařízení určená pro přenos důležitých informací účastníkům provozu: řidiče a chodce. LED technologie umožňuje, že jsou informace dobře čitelné bez ohledu na povětrnostní podmínky. Tato zařízení se používají jako semafory, dopravní značky, výstražné značky a informace.

ZWZlZGU2Y