Velkoplošné led obrazovky  Prodej led obrazovek  Učiníme Vaše prodejní místo viditelným. 

VELKOPLOŠNÉ LED OBRAZOVKY

Velkoplošné LED obrazovky prodej

Prodáváme kvalitní obrazovky pro venkovní i vnitřní použití v technologii SMD. Rozlišení od 3 do 10 milimetrů. Vyrábíme rovněž obrazovky v podobě sportovních mantinelů, multimediálních kostek a obecně pro sportovní zařízení i dekorace budov. Dodáváme také obloukové obrazovky, LED ohebné závěsy a mobilní obrazovky na přívěsy a auta.

Nebojíme se rovněž speciálních zadání dle přání zákazníka. Paleta použití LED technologií je velmi široká. Vybereme pro Vás tu nejvhodnější.

NYNÍ NOVÁ LEHČÍ 18KG/M2 A LEVNĚJŠÍ TECHNOLOGIE HLINÍKOVÉHO OPLÁŠTĚNÍ KABINETŮ, KTERÁ VÁM UŠETŘÍ MNOHO PENĚZ NEJEN ZA OBRAZOVKU, ALE I ZA LEHČÍ, MÉNĚ ROBUSNÍ KONSTRUKCI K INSTALACI OBRAZOVKY!

Velkoplošné obrazovky pro reklamu

Dynamická prezentace obsahu, pohyb, světlo, barvy a neohraničené možnosti prezentací na ulicích, obchodních domech i na úřadech. V jakémkoliv čase i za jakéhokoliv počasí přitahující pozornost každého kolemjdoucího. To jsou výhody našich zařízení, která dáváme do Vašich rukou, abyste mohli vytvořit pro příjemce Vaší reklamy neobvyklý zážitek, který se vtiskne do jeho paměti, odkud se nikdy nevymaže. V době nejnovějších technologií a stále rychlejšího tempa života, je velkoplošná LED obrazovka, jediná technologie, na které jste schopni rychle měnit prezentace a rychle reagovat na změny v měnícím se světě. Je to jediné médium, které je schopné seskupit nejdůležitější funkce prezentací informací jež požadují zadavatelé reklamy. Tradiční reklamní média nemají takovéto výhody vzhledem k času instalace, případně lepení. Firmy, které opírají svůj marketing o reklamu, by měli respektovat LED obrazovky jako ideální nosník reklamy. Prestiž a rozmach tohoto způsobu reklamy je skvělým nápadem na prezentaci pozitivního výhledu firmy, svědčící o její stabilnosti a spolehlivosti. Navíc je LED obrazovka jako skvělý doplněk k zesílení kampaní prováděných na tradičních nosičích reklamy např. rádiu či televizi.

Nabízíme dynamiku, světlo, pohyb 16 milionů barev – sami můžete vyrobit co chcete…..

Velkoplošné LED obrazovky - použití

Ještě do nedávna nebylo možné zobrazování velkoformátového obrazu určeného širokému zásahu skupiny lidí v reálném čase, denním světle, a v odpovídající jakosti. Technologie - byla omezena na celkové rozměry, pak projektory vhodné pro použití pouze ve večerních hodinách, nebo v noci, dokonce i LCD technologie, která byla spojena s rozšířenými očekáváními se dnes nemůže vyrovnat slunečnímu záření, které způsobuje, že je lze použít pouze v interiéru. Také, až do nedávné doby, LED obrazovky nebyly schopny překonat tento problém, protože měly nedostatečný jas a dokonce i při příchodu vysokého jasu LED diod, zůstal problémem operační úhel, který byl velmi malý (asi 15-20 stupňů), což mělo za následek, že jejich světlo bylo viditelné pouze v přední části příjemce. Nicméně, před časem objevily ve výrobě diody, které se vyznačují nejen vysokým jasem, ale i širokým úhlem vyzařování světla (140 °). Okamžitě byly použity ke stavbě velkých obrazovek, které využil reklamní průmysl pro širokou veřejnost. Dále se stále častěji využívají k rychle se měnícím scénám v showbyznysu. Velkoformátové obrazovky byly použity pro reklamu ve velmi frekventovaných místech. Bohužel, vysoké náklady na používané technologie neumožňovaly použití obrazovek pro střední vrstvu podnikatelů, kteří by je používali k prezentaci jejich vlastní reklamy nebo informace, a pro ně se naše společnost rozhodla prolomit tyto bariéry a vytvořit zařízení které bude dostupné i pro tuto vrstvu podnikatelů. Již řadu let vyrábíme vizualizační zařízení na bázi LED technologií. Získali jsme dobré recenze v oblasti výroby reklamních LED obrazovek, panelů pro vizualizaci technologických procesů v různých fabrikách a panelů do prostředků hromadné dopravy. Máme několik patentovaných technologických řešení a průmyslových vzorů v této oblasti. Využívajíce těchto zkušeností jsme začali pracovat  jako výrobce led obrazovek kde k vysoké kvalitě, byla přidána i atraktivní cena a uživatelsky jednoduchý a příjemný ovládací program.

Venkovní obrazovky

Venkovní velkoplošné LED obrazovky full color, je skupina zařízení, určená k prezentaci obrázků a videí v plné barevné škále ( 16,7 milionů barev ), pro které je charakteristická velká odolnost proti povětrnostním vlivům a vysoká jasnost svícení, která nám zařídí perfektní viditelnost i přímém slunečním nasvícení. Vyrábíme je v široké barevné škále a v různých rozlišeních pixelů. Dále je vyrábíme ve dvou technologiích vysvícení obrazu:  real pixel a virtual pixel. Reálný pixel je technologie, kde reálný pixel je shodný, pixelu vysvícenému na obrazovce. Čili fyzické rozlišení velkoplošné obrazovky, je shodné s rozlišením vysvíceného obrazu. Ke stavbě těchto obrazovek se používají speciální diody Epistar o vysoké kvalitě a svítivosti s velkým úhlem svícení. Tyto diody jsou charakteristické tím, že jsou oválného tvaru, což jim zajišťuje, optimální optické vlastnosti. Pixel v této skupině můžeme skládat od 3 do 24 LED diod.

Velkoplošné LED obrazovky pro vnitřní použití

Vnitřní velkoplošné LED obrazovky  je skupina zařízení, určená k vysvícení obrázků a videí v plné barevné škále (16,7 milionů barev ),  k použití uvnitř budov, proto je jejich jasnost svícení o něco nižší oproti venkovním LED obrazovkám, ale zato o větším rastru diod a sestavené jsou obvykle z diod SMD, což nám umožňuje při stejných fyzických rozměrech imitovat obraz s větším rozlišením a je možné koukat na ně z menších vzdáleností a mohou byt také vyrobeny v obu technologiích, jak real pixel, tak i virtual pixel.

Zaujali Vás naše obrazovky? Zanechte kontaktní údaje a my Vám zavoláme.
Jméno: *
Tel:: *
Email:
Podmínky ochrany osobních údajů
Zákonným důvodem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES. Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání daňových dokladů za pronájem systému, obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě.
Podmínky ochrany osobních údajů
Zákonným důvodem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES. Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání daňových dokladů za pronájem systému, obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě.
Opište text z obrázku: *
 
MTVkMDkyM